Kategórie      
NOVINKY
Delphin Winter CRUISER 5T

Nekompromisné, extra teplé oblečenie, ktoré vás ochráni pred zimou a dažďom počas studených zimných dní. Taký je zimný komplet Winter Cruiser 5T, navrhnutý značkou Delphin a testovaný v tých najhorších...

viac
iBITE LED NA ŠPIČKU MS LIGHT

iBITE LED NA ŠPIČKU MS LIGHT: Samotná značka iBite znie veľmi zaujímavo, dáva tušiť istú formu technickej novinky. To platí pre všetky produkty v rámci série. Všetky produkty značky iBite...

viac
IBITE Plavák Cigar NEON Red a Green

Plavák iBite Cigar Neon RED - Všetky produkty iBite sa zameriavajú na najčerstvejšie novinky a vývoj, uľahčujúc a obohacujúc tým každodenný život a na brehu strávené chvíle. Tento produkt disponuje...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Zľavy až 10% so zľavovým pogramom AndraFishing

Úvod Zľavový program

Všeobecné obchodné podmienky zákazníckeho programu AndraFishing.

 

ZÁKAZNICKÝ PROGRAM AndraFishing

 

 

Cieľom zákazníckeho zľavového programu AndraFishing je poskytovanie nadštandardných výhod pre pravidelných zákazníkov/pravidelné zákazníčky (zákazníkom sa rozumie kupujúci v zmysle definície uvedenej v obchodných podmienkach predávajúceho) v internetovom obchode www.andra-fishing.sk.

 

 

Program AndraFishing prevádzkuje spoločnosť  Andra s.r.o.


Výhody vyplívajúce zo zľavového programu sú rozdelené do troch skupín ( Bronze, Silver, Gold ).

 

Bronze    2% zľava - Novoregistrovaný zákazník

Silver      4% zľava - Zákazník ktorí dosiahol limit nákupu 1000,01 € 

Gold      10% zľava - Zákazník ktorí dosiahol limit nákupu 1500,01 €

 

Nový registrovaný zákazník sa automaticky zaradí do skupiny BRONZE a nakupuje so zľavou 2%. Táto zľava sa mu odpočíta v košíku pri potvrdení odoslanej objednávky.

 

Po dosiahnutí celkovej útraty 1000,01 a viac v skupine BRONZE sa zákazník automaticky zaradí do zľavovej kategórie  SILVER.

 

 

Po dosiahnutí celkovej útraty 1500,01 a viac v skupine SILVER sa zákazník automaticky zaradí do zľavovej kategórie  GOLD.

 

Načítanie celkovej útraty nie je časovo obmedzené. Výhody a zľavy získané vo vyššie uvedenom zľavovom programe platia len pre nákupy realizované v internetovom obchode www.andra-fishing.sk. V kamennej predajni platí iný zľavový program a nie je možné tieto zľavy na predajni uplatňovať.

Kontakt

  • Tel.: +421905965933 (Po - So 9:00 - 18:00)
  • Tel.: +421915494695 (Po - So 9:00 - 18:00
  • E-mail:   info@andra-fishing.sk     

Kde nás nájdete


Copyright 2020 - 2022 © www.andra-fishing.sk